22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22 YILLIK BİR BARIŞ VE DİYALOG PROJESİ "GELECEĞE SORUMLULUK" 22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ 6-7 ŞUBAT 2019 GÜNLERİ İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞİYOR ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Tunus Başkonsolosu Hedi Malik Dr.Suveri ziyaret etti

12.1.2019 - Okunma : 161

Tunus' un İstanbul Başkonsolosu Hedi Malik Dr. Akkan Suver'i Marmara Grubu Vakfı'nda ziyaret ederek, 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette, Dr. Akkan Suver'in yıllar önce Tunus' a yaptığı ziyaret ve Tunus' un Kurucu Cumhurbaşkanı Habib Burgiba'yla gerçekleştirdiği mülakat ve daha sonra kaleme aldığı Habib Burgiba kitabından da uzun uzun söz edildi. Sonbaharda İstanbul’da Habib Burgiba ile ilgili akademik bir toplantı yapılması da kararlaştırıldı.

Dr. Akkan Suver Ljubljana’daydı

9.1.2019 - Okunma : 218

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Slovenya’nın başkenti Ljubljana’na bir günlük bir çalışma ziyaretinde bulundu. Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası sahibi Karadağ (Montenegro) önceki Başbakan Yardımcısı halen Ljubljana Büyükelçisi Prof. Dr. Vujica Lazovic’le yanyana gelen Dr. Suver, Büyükelçi’nin yeni yayınlanan kitabı Dijital Ekonomi’nin Zirve’de sunumunun yapılmasını istedi.

Türkiye’nin Ljubljana Büyükelçisi Esen Altuğ Dr. Suver’i kabul etti

9.1.2019 - Okunma : 215

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver çalışma ziyaretleri için bulunduğu Ljubljana’da Türkiye Büyükelçisi Esen Altuğ tarafından makamında kabul edildi. Dr. Suver Büyükelçi Altuğ’a 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu.

Slovenya Başbakan Yardımcısı Alenka Bratusek Dr. Suver’i kabul etti

9.1.2019 - Okunma : 205

Slovenya Başbakan Yardımcısı ve Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Alenka Bratusek Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver’i makamında kabul etti. Dr. Suver Başbakan Yardımcısı Alenka Bratusek’i 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti. Dr.Suver kabulde 22.Avrasya Ekonomi Zirvesi ilgili bir de sunum yaptı.

Şamil Ayrım’a Bakü’de Ebedi Lider Kızıl Döş Nişanı ve Fahri Diploma verildi

3.1.2019 - Okunma : 117

Bakü’de Dünya Azerbaycanlıları Medeniyet Merkezinde Gerçekleştirilen Tören de Ak Parti İstanbul Milletvekili Türkiye - Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Şamil Ayrım Dünya Azerbaycanlıları Medeniyet Merkezi tarafından ‘’Ebedi Lider Kızıl Döş Nişanı ve Fahri Diploma” ile ödüllendirildi. Törende Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özerol, Ramiz Eyüpoğlu Guliyev, yine aynı ödüle layık görülen Büyük Sanatçı Eyüp Guliyev ve Kayseri’deki Soykırım Parkının, Ana Feryadı Hocalı Anıtının açılışında büyük emeği olan Necef Kanberov’da hazır bulundu.

Haber arşivi için tıklayınız.