24. Avrasya Ekonomi Zirvesi 41 ülkenin katılımıyla gerçekleşti

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi 41 ülkenin katılımıyla gerçekleşti

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in mesajlarıyla çalışmalarına başlayan 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi "İnsanlık daha iyisini hak ediyor" düşüncesi altında gerçekleşti. ...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Dr. Akkan Suver yeniden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanlığına Seçildi

23.10.2021 - Okunma : 28

Marmara Grubu Vakfı’nın 2021 yılı Genel Kurulu, İstanbul'da Malta Köşkü'nde Mütevelli Heyeti'nin ve Genç Kuşak Marmara Grupluların katılımıyla gerçekleşti.

Dr. Akkan Suver Taşkent’te

23.10.2021 - Okunma : 57

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'e 24 Ekim günü yapılacak Özbekistan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Gözlemci olarak katılmak üzere gittiği Taşkent'te, Fergana Çapanı giydirildi.

Sami Kohen'i Kaybettik

22.10.2021 - Okunma : 33

Ünlü dış politika yazarı Sami Kohen’i kaybettik. Milliyet Gazetesi’nin 67 yıl dış politika yazarlığını yapan ve Marmara Grubu Vakfı’nın dış gezilerinde, toplantılarında, Avrasya Ekonomi Zirveleri’nde yer alan ve yazılarıyla çalışmalarımızı destekleyen Sami Kohen’in vefatı Marmara Grubu Vakfı Ailesi’nde büyük üzüntü yarattı.

Atilla Ahmet Yüceye Madalya

22.10.2021 - Okunma : 32

Çekya, İş insanı Atilla Ahmet Yüce’ye Çekya Liyakat Madalyası Verdi.

Marmara Grubu Vakfı Adem Ceylan Okulunda toplandı

18.10.2021 - Okunma : 65

Marmara Grubu Vakfı ve Genç Kuşak Marmara Grublular Gebze'de bulunan Güzeller Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Adem Ceylan Meslek Lisesi'nde öğle yemeğinde Oğuzhan Ceylan'ın misafiri olarak bir araya geldiler.

Haber arşivi için tıklayınız.