Uluslararası Toplantılar


Beykent üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi tarafından tertiplenen uluslararası Toplum ve Demokrasi Sempozyumu’nda Müjgan Suver konuşma yaptı

26 Temmuz 2019 Cuma - Okunma : 1679

Beykent üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi tarafından tertiplenen uluslararası Toplum ve Demokrasi Sempozyumu’nda Müjgan Suver konuştu. Açılışı Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman ve Beykent Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Akile Gürsoy tarafından yapılan sempozyumda Çek Cumhuriyeti’nden, İngiltere’den öğretim üyeleri de söz aldılar. Demokrasi anlayışının dünya siyasetinde en önde gelen ilkeler ve temel haklar arasında görüldüğünü anlatan Müjgan Suver demokrasilerde denge-denetleme mekanizmalarının önemini de vurguladı.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekleyen “DEĞİŞİMİN ÖNDERLERİ” İSTANBUL’DA 19. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİNDE BULUŞTU

7 Ekim 2016 Cuma - Okunma : 2553

19. Avrasya Ekonomi Zirvesi kapsamında İstanbul WOW Otel'de 6 Nisan 2016 Çarşamba günü "Değişimin Önderleri - Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum" toplantısı Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver'in moderatörlüğünde başarıyla gerçekleştirildi. ( Haberin devamı için lütfen haber başlığını tıklayınız)

Müjgan Suver Birleşmiş Milletler CSW60 Toplantısında…

19 Mart 2016 Cumartesi - Okunma : 3012

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver, İstişari Üye statüsünde yer aldığımız Birleşmiş Milletler Ekonomi ve Sosyal Konseyi'nin bünyesindeki Kadının Statüsü Komisyonu'nun (CSW60) "Kadının Güçlenmesi ve Bunun Sürdürülebilir Kalkınma İle İlişkisi" toplantısına gönüllü üyelerimizden iş kadını Gülçin Güloğlu ile birlikte katıldı ve interaktif uzman panelinde Vakfımızın program ile ilgili bir sunum yaptı. (Haberin devamı için lütfen resmin üzerini tıklayınız)

Müjgan Suver, CEEMAN toplantısında konuştu

06 Kasım 2015 Cuma - Okunma : 4933

Merkezi Slovenya'nın Bled şehrinde bulunan CEEMAN (Orta ve Güney Avrupa Yönetim Geliştirme Derneği) tarafından, 5-6 Kasım 2015 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde "Yönetici Eğitim Forumu" tertiplendi. Forum'da "Güney Doğu Avrupa’nın Mevcut Ve Gelecek Çalışma İhtiyaçları ile Üst Düzey Yönetici Eğitim Arayışları" tartışıldı. IEDC-Bled Yönetici Okulu ve İzmir Ticaret Odası tarafından tertiplenen toplantıda Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver, 6 Kasım 2015 Cuma günü "Yükselen Değer: Kadın Yetenekler" başlıklı bir konuşma yaptı. (Haberin devamı için lütfen haber başlığını tıklayınız)

Müjgan Suver 20.Uluslararası Soroptimist Kongresinin açılışına katıldı

9 Temmuz 2015 - Okunma : 2908

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver, 9 Temmuz 2015 günü İstanbul Hilton Bosphorus Otel'de düzenlenen 20. İstanbul buluşması Uluslararası Soroptimist kongresine katıldı. Dünyanın çeşitli ülkelerinden 1500 civarında delegenin katıldığı ve Av. Emine Erdem'in organizasyonu ile tertiplenen toplantıda Müjgan Suver'i Hindistan Soroptomistleri ile birlikte görmektesiniz.

Viyana Ekonomik Forumunun Viyanada Karadağ ile Tanışın temalı Viyana Ekonomi Konuşmaları etkinliğine Müjgan Suver katıldı

07 Ekim 2013 Pazartesi - Okunma : 4783

Marmara Grubu Vakfı'nın AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver Viyana Ekonomik Forumu'nun "Viyana'da Karadağ ile Tanışın" temalı Viyana Ekonomi Konuşmaları etkinliğine katıldı. Etkinliğin Karadağ Ekonomisine Genel Bakış - Yatırımcılar için Fırsatlar oturumunda bir konuşma yapan Müjgan Suver, Türkiye ve Karadağ arasındaki ekonomik ilişkilerin daha da iyileştirilmesinin önemini vurgulayarak, Türkiye ve Karadağ ilişkilerinin geldiği nokta konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Marmara Grubu Vakfı’nın da Stratejik Ortak olarak katıldığı ‘’AB Nereye Gidiyor ’’ 9. Viyana Ekonomik Forumu Viyanada düzenlendi.

18 Kasım 2012 Pazar - Okunma : 6049

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan SUVER’in de katıldığı ve açılış konuşmalarında AB-Türkiye ilişkilerindeki son durumu anlattığı toplantının konuşmacıları arasında bulunan; Maliye Bakanı Sn. Maria Fekter, Şansölye Sn. Werner Faymann, Karadağ Başbakanı Sn. İgor Luksic, Kosova Başbakan Yardımcısı ve Endustri ve Ticaret Bakanı Sn. Mimoza Kusari, ve Kosova Ekonomik Kalkınma Bakanı Besim Begaj da bölgesel koordinasyon ve bölgesel işbirliği konularındaki görüşlerini katımcılarla paylaşmışlardır.