27. Avrasya Ekonomi Zirvesi

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi

Marmara Grubu Vakfı tarafından yirmi yedi yıldır aralıksız olarak tertiplenen Avrasya Ekonomi Zirvesini yirmi yedincisi 21-22 Şubat 2024 günleri başarı ile gerçekleştirildi. ...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Prof. Dr. Özgür Çengel Azerbaycanda

18.7.2024 - Okunma : 55

Marmara Grubu Vakfı Akademik Konsey Başkanı ve AREL Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Çengel, akademik temaslarda bulunmak üzere Bakü’de bulunmaktadır. Bakü’de Hazar Üniversitesi'ni de ziyaret eden Prof. Dr. Özgür Çengel Rektör Prof. Dr. İrade Khalilova ve Genel Sekreter Prof. Dr. Alovsat Amirbeyli ile görüştü.

15 Temmuzun 8.Yılındayız

15.7.2024 - Okunma : 116

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün yıldönümündeyiz. Bu büyük günde: milletimizin demokrasiye ve milli iradeye olan yüksek bağlılığını bir kez daha hatırlıyor ve yaşıyoruz. Marmara Grubu Vakfı olarak; ülkemizin geleceği için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Anvarjon Otakhodjayev Marmara Grubu Vakfın'daydı

12.7.2024 - Okunma : 309

Nemengan Şehir Valisi Anvarjon Otakhodjayev, Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Türkiye Özbekistan arasında sivil toplum alanında bulunan değerli işbirliklerinin gündeme getirildiği ziyarette; Dr. Akkan Suver Vali Anvarjon Otakhodjayev'i gelecek yıl yapılacak 28.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti. Marmara Grubu Vakfı'ndan Sezgin Bilgiç, Cafer Okray, Serhat Tabanca, Müjgan Suver, Özlem Çuhadar, Cihan Sancak, Kadir Yelbey'in hazır bulunduğu ziyaret sırasında Vali Anvarjon Otakhodjayev Dr. Akkan Suver'e kaftan cübbe giydirdi.

Necibe Ece’yi kaybettik

11.7.2024 - Okunma : 137

Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Turhan Ece'nin muhterem anneleri Necibe Ece Hanımefendi’nin ebediyete intikal etmiş bulunduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Arkadaşımızın, haklı ve büyük acısını paylaşıyoruz. Bugün Eskişehir Alaaddin Camii, Eskişehir Asri mezarlığı’da toprağa verilecek olan merhumenin üzerinden Allah’ın rahmeti, eksik olmasın. Değerli Arkadaşımıza sabır dileklerimizi sunuyoruz.

Nemengan Valisi Adem Ceylan'ı ziyaret etti.

9.7.2024 - Okunma : 308

Özbekistan'ın Nemengam İl valisi Shavkatjon Abdurazakov, Kocaeli Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Adem Ceylan'ı ziyaret etti.Güzeller Organize Sanayi Bölgesi'nde tetkikatta bulunan Shavkatjon Abdurazakov, bölgeyi beğendiğini bildirerek takdirlerini sundu. Vali Shavkatjon Abdurazakov ziyaret sonrası Adem Ceylan ve Dr. Akkan Suver'e birer hatıra hediyesi sundu. Adem Ceylan da, Vali Shavkatjon Abdurazakov'a Güzeller Organize Sanayi Bölgesi'nin hatıra hediyesini takdim etti.

Haber arşivi için tıklayınız.