Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr. Akkan Suver Cem Tv'de Haydar Aliyev'i anlattı

17 Kasım 2013 Pazar - Okunma : 2730

Cem TV'de yapılan HAYDAR ALİYEV'i Anma Toplantısı'nda konuşan Dr. Akkan Suver Merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in, çağın büyük önderi olarak gerçekleştirdiği çalışmaları ve Azerbaycan, Dünya Türklüğü ile Türkiye münasebetlerini ortaya koyan bir konuşma yaptı.

Marmara Grubu Vakfı Belçika'nın Kral Günü kutlamalarına katıldı

15 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 3149

Belçika Kral Günü vesilesi ile Belçika Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen kokteyle Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Cenk Saltık katıldı.

Marmara Grubu Vakfı Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov'la görüştü

14 Kasım 2013 Perşembe - Okunma : 3141

Kazakistan Meclis Başkanı Yardımcısı ve Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov'a Beykent Üniversitesi tarafından Fahri Doktora verildi. Doktora törenine katılan Marmara Grubu Vakfı heyeti merasim öncesinde Rektör Prof. Dr. Emin Karahan tarafından kabul edildiler.

Marmara Grubu Vakfı Türkmenistan Milli Günü'nü kutladı

11 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 3009

Türkmenistan'ın Milli Günü Resepsiyonu'na katılan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım, Başkonsolos Orazmukhamed Charyev'in şahsında Türkmenistan'ın bağımsızlığını kutladı.

Marmara Grubu Vakfı Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle düzenlenen resepsiyona katıldı

11 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 4285

Danimarka Büyükelçiliği'ne atanan Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle Hilton Otel'de düzenlenen veda resepsiyonuna Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Cenk Saltık katıldı.

Marmara Grubu Vakfı Ankara'daki Büyükelçilikleri ziyaret etti - 7-8 Kasım

08 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 3761

7-8 Kasım tarihlerinde Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Ankara'ya iki günlük bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım; Moldova, Hollanda, Slovakya, Güney Afrika, Kolombiya, Karadağ, Arjantin, Katar, Uganda, Fas, Endonezya ve Senegal Büyükelçileri ile görüştü.

İstanbul Ticaret Odası Heyeti Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

06 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 3628

Mustafa Balkuv, Ahmet Özer, Kazım Ekinci ve Meltem Duran'dan oluşan İstanbul Ticaret Odası heyeti, Dr. Akkan Suver'i ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Sözde Ermeni Soykırımı hakkında görüş alışverişinde bulunan heyete Marmara Grubu Vakfı'nın görüşlerini açıkladı.

Süryani Patrik Vekili Mor Filiksinos Yusuf Çetin Marmara Grubu Vakfı'nı kabul etti

06 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 2725

Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Lale Aytanç Nalbant, Müjgan Suver ve Cenk Saltuk'tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, Patrik Vekili Yusuf Çetin'i 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde davet etti.

Prenses Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 4701

Avusturya Prensesi Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu.

Romanya Devleti İstanbul Başkonsolosu Adriana Ciamba Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 7061

İstanbul'da yeni göreve başlayan Başkonsolos Adriana Ciamba'ya Marmara Grubu Vakfı hakkında bilgi verildi.