Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


GAMZE SARAÇOĞLU DEFİLESİ

15 Mart 2013 Cuma - Okunma : 5487

Türkiye'nin tanınmış moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu'nun İstanbul Moda Haftası çerçevesinde tertiplediği Defilesi'ne Mujgan ve Dr. Akkan Suver, Dr. Fatih Saraçoğlu ve Prof. Dr. Sedefhan Oğuz'un da aralarında bulunduğu Marmara Grubu Vakfı heyeti katıldı.

İstanbul’da bulunan Diplomatik Misyon Eşleri’ni Karadağ Fahri Başkonsolosu’nun Eşi Müjgan Suver bir masa etrafında topladı

07 Mart 2013 Perşembe - Okunma : 3201

Müjgan Suver, Karadağ Fahri Başkonsolosu Eşi sıfatıyla İstanbul’da bulunan Diplomatik Misyon Temsilcilerinin Eşlerine bir öğle yemeği verdi.

Ion Iliescu 83 yaşında

03 Mart 2013 Pazar - Okunma : 4165

3 Mart 2013 günü 83. yaşını kutlayan Romanya Eski Cumhurbaşkanı Ion Iliescu’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Dr. Akkan Suver aynı gün Bükreş’te bir çalışma programı da gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Astana Ekonomi Forumu Başkanı Murat Karimsakov ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 3101

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Astana'da Avrasya Bölgesinin en büyük katılımı olan Forumlarından biri olan Astana Ekonomi Forumu Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Murat Karimsakov ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 3155

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Cumhuriyeti Parlementosu Milletvekili, Kazakistan Demokratik Ak Zhol Partisi Genel Başkanı ve Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’i ziyaret etti

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 4070

Dr. Akkan Suver, Dr. Haluk Özsarı ve Numan Bayrak’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Sağlık Bakanı ile görüştü

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 3308

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Kazakistan’a bir ziyaret gerçekleştiren Dr. Akkan Suver başkanlığındaki Marmara Grubu Vakfı heyeti, Kazakistan Sağlık Bakanı Salidat Kairbekova ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Ekonomi ve Bütçe Bakanlığı’nı ziyaret etti

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 3094

Dr. Akkan Suver, Dr. Haluk Özsarı ve Numan Bayrak’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Kazakistan Ekonomi ve Bütçe Bakanlığı’nı ziyaret etti ve Uluslararası Ekonomi Entegrasyon Genel Müdürü Sayın Yernar Bakenov ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Büyük bir dostunu kaybetti

23 Şubat 2013 Cumartesi - Okunma : 1554

Marmara Grubu Vakfı Büyük bir dostunu kaybetti

Arnavutluk Meclis Başkanı Jozefina Topalli Türkiye’ye yaptığı 2 günlük ziyaret sırasında Marmara Grubu Vakfı Yönetimi ile yan yana geldi

18 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 2959

Müjgan Suver ve İbrahim Aksoy tarafından ağırlanan Topalli, 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne katılacağını da belirtti.