22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. Avrasya Ekonomi Zirvesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla çalışmalarına başladı.Zirve'nin açılışını yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver, Avrasya Ekonomi Zirveleri artık bir gelenek haline gelmiştir, dedi. ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Hocalı katliamı Fatih Sultan Vakıf Üniversitesi’nde anıldı

22.2.2019 - Okunma : 9

Azerbaycan Islahatçı Gençler Birliği ile Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hocalı katliamının 27. yıl dönümü dolayısıyla bir Anma Programı düzenledi. Anma Töreni’nin de TBMM Türkiye-Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Şamil Ayrım, Azerbaycan Milletvekili Nagif Hamzayev, Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver, İstinye Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölüm Başkanı Öğretim Üyesi Dr. İsmail Safi, Azerbaycan Islahatçı Gençler Birliği Başkanı Ferit Şahbazlı, Gazeteci Ardan Zentürk ve Azerbaycan Demokrasi ve İnsan Hakları Enstitüsü Başkanı Dr. Ahmet Şahidov ayrı ayrı söz alarak Hocalı Katliamını anlattılar. Azerbaycan Devlet Sanatçısı Aybeniz Haşimova ve ekibinin Hocalı'da yaşananları sahnelediği Performans programı sonrası Dr. Akkan Suver’e, Şamil Ayrım’a, Dr. İsmail Safi’ye ve Gazeteci Ardan Zentürk’e “Türk dünyasına Hizmet Ödülü” plaketleri sunuldu.

KEİ Genel Sekreteri Michael B. Christides Marmara Grubu Vakfı’n da

22.2.2019 - Okunma : 6

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü Genel Sekreteri Büyükelçi Michael B. Christides Marmara Grubu Vakfı’nı ziyaret etti. Dr. Akkan Suver ve ( E ) Milletvekili Ertuğrul Kumcuoğlu’nun hazır bulunduğu ziyarette KEİ Genel Sekreteri Michael B. Christides 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ndeki başarısından dolayı Marmara Grubu Vakfı’nı tebrik etti. Genel Sekreter Christides gelecek yıl gerçekleşecek Zirve ile ilgili önerilerde de bulundu.

İlham Aliyev Şamil Ayrım ve beraberindeki heyeti kabul etti

19.2.2019 - Okunma : 102

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Türkiye–Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Karadağ (Montenegro) İçişleri Bakanı Mevludin Nuhodzic Dr. Suver’i kabul etti

19.2.2019 - Okunma : 133

Karadağ (Montenegro) İçişleri Bakanı Mevludin Nuhodzic Marmara Grubu Vakfı Başkanı ve Karadağ (Montenegro) İstanbul Fahri Başkonsolosu Dr. Akkan Suver’i kabul etti. Kabul de Karadağ (Montenegro) Ankara Büyükelçisi Branko Milic de hazır bulundu. Dr. Suver, Bakan Mevludin Nuhodzic’i gelecek yıl yapılacak 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Marmara Grubu Vakfı KURAMER’i ziyaret etti

19.2.2019 - Okunma : 112

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Arslan 29 Mayıs Üniversitesi KURAMER’i (Kuran Araştırmaları Merkezi) ziyaret ettiler. Ziyarette Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı ve Ahmet Ertürk de hazır bulundu.

Haber arşivi için tıklayınız.