26.AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ İstanbul'da yapıldı.

26.AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ İstanbul'da yapıldı.

26.AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ İstanbul'da yapıldı. 44 ülkenin katılımıyla gerçekleşti. Marmara Grubu Vakfı tarafından bu yıl 26.sı düzenlenen Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde 16 Cumhurbaşkanı hazır bulundu....

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Marmara Grubu Vakfından Havalimanı na teşekkür ziyareti

27.3.2023 - Okunma : 47

26.Avrasya Ekonomi Zirvesi esnasında gösterdikleri yüksek ev sahipliğinden dolayı Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ile Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı, Havaalanı Mülki Amiri Mehmet İlker Haktankaçmaz ile Havalimanı Emniyet VIP Sorumlusu Ömer Karan'a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Heyet gösterdikleri yüksek ilgiden dolayı Haktankaçmaz'a ve Karan'a Marmara Grubu Vakfı'nın Anı Plaketlerini sundu.

Denge ve Denetleme Ağı Danışma Kurulu toplandı

25.3.2023 - Okunma : 64

Denge Denetleme Ağı Danışma Kurulu toplandı. Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver 'in de aralarında bulunduğu Denge ve Denetleme Ağı Danışma Kurulu ( Adil ve özgür bir seçim) kampanyası hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere toplandı. Danışma Kurulu üyeleri'nden Prof Dr Fuat Keyman, Müjgan Suver, Denge Denetleme Ağı Sözcüleri Murat Can Işıldak, Zübeyde Ozanözü ve Prof. Dr. Mehmet Nuri Gültekin'i toplantı sonrası birarada görmektesiniz.

Nevruz bayram kutlu olsun

21.3.2023 - Okunma : 181

Türk Dünyası'nın Büyük Bayramı Nevruz Bayramı'nı İdrak etmenin mutluluğu içindeyiz. Bu Büyük Bayram gününde Nevruz'un insanlığa barış ve saadet getirmesini temenni ediyoruz. Nice Bayramlara.

Atatürkün Astanadaki Heykeli'ni Dr.Akkan Suver ziyaret etti

21.3.2023 - Okunma : 215

Astana' da Atatürk Heykeli'ni ziyaret eden Dr.Akkan Suver, ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada ; Kazak halkının Atatürk 'e olan saygısının her türlü takdirin özerinde olduğunu görmenin mutluluğu içindeyim, dedi Atatürk Heykeli Astana' nın en büyük parkının ortasında yer almaktadır.

Türkiye nin Astana Büyükelçisi Mustafa Kapucu, Dr.Akkan Suver i kabul etti

20.3.2023 - Okunma : 201

Kazakistan, Astana'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver'i Türkiye'nin Astana Büyükelçisi Mustafa Kapucu kabul etti. Kabulde Dr Akkan Suver, Büyükelçi Mustafa Kapucu'ya Marmara Grubu Vakfı'nın faaliyetleri ve Avrasya Ekonomi Zirveleri'nin çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Haber arşivi için tıklayınız.