25. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

25. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

Covid-19 ve Ukrayna Rusya Çatışması Sonrası ekonomi, demokrasi ve teknoloji sorunlarını ve bu konuları enine kesen çevre, iklim, ülkelerin kalkınmasında kadın-erkek eşitliğinin öneminin tartışmaya açılacağı 25. Avrasya Ekonomi Zirvesinde çevreyi Uluslararası Belediyelerle, Devlet Adamlarıyla, İş İnsanlarıyla, Akademisyenlerle ve Te...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

İlber Ortaylı'ya Ziyaret

27.5.2022 - Okunma : 16

Dr. Akkan Suver, Ertuğrul Kumcuoğlu, Müjgan Suver ve Belgin Tanrıverdi' den oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti, Prof. Dr. İlber Ortaylı' ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

İzak Haleva'ya Ziyaret

26.5.2022 - Okunma : 36

Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr.Akkan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Engin Köklüçınar ve Yönetim Kurulu Üyesi Ümran Köksüz'den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, yaklaşmakta olan 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Türkiye Hahambaşı İzak Haleva'ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı ve İHKİB işbirliği ile basın toplantısı düzenlendi.

26.5.2022 - Okunma : 40

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları çerçevesinde, Marmara Grubu Vakfı ve İHKİB işbirliği ile basın toplantısı düzenlendi.

Dr. Akkan Suver, CEM TVdeydi.

26.5.2022 - Okunma : 23

Yaklaşmakta olan 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Marmara Grubu Genel Başkanı Dr.Akkan Suver, Cem TV de yayınlanan, "Alanur Özalp ile Kültür-Sanat" programına, canlı yayında mülakat verdi.

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ye ziyaret

25.5.2022 - Okunma : 64

Marmara Grubu Vakfı' nın Dr.Akkan Suver, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar, Sezgin Bilgiç, Belgin Tanrıverdi ve Nispet Aşkın'dan oluşan Heyeti, 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli 'ye bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Haber arşivi için tıklayınız.